Kto jest kto

Kto jest kto

“Nic bardziej nie wzmacnia człowieka
niż okazane mu zaufanie”

 

 

FOTO

Marcin Siewierski

Założyciel i właściciel FUN ACTIVE. Trener i instruktor wielu dyscyplin sportu. Ponad 15 lat był wykładowcą na warszawskiej AWF, zajmując się treningiem sportowym dzieci i młodzieży. Autor ponad 70-ciu publikacji z zakresu sportu dzieci i młodzieży. Szkolił studentów z pływania, narciarstwa, żeglarstwa. Kocha pracę z dziećmi, która daje mu dużo radości i satysfakcji. Tata najwspanialszej i najżywszej ekipy pod słońcem – Alana, Oliviera i Nadii

 

ZESPÓŁ FUN ACTIVE

Bartek A.

Bartosz Adach

Student III roku AWF w Warszawie. Wychowanek FUN ACTIVE.

  Przez 9 lat regularnie uczęszczał na zajęcia z pływania i wyjeżdżał z nami na obozy. Przez te wszystkie lata bardzo dobrze poznał specyfikę naszych zajęć i realia obozowe. Jest instruktorem pływania oraz świetnym animatorem zajęć, od 3 lat pracuje w naszym zespole, wysoce kompetentny, potrafi spontanicznie zaaranżować rożne zabawy, taki nasz żartowniś! Bardzo lubiany przez dzieci, nadzwyczaj cierpliwy, skrupulatny.

 

 

3. Jakub Infulecki

Jakub Infulecki

Absolwent AWF w Warszawie. Instruktor pływania, żeglarstwa i narciarstwa. 

Bardzo ambitny i odpowiedzialny. Lubi nowe wyzwania i stara się im sprostać. Bardzo dobrze odnajduje się w roli instruktora i animatora potrafi zachęcić do zajęć największego leniucha 🙂 Ma pozytywne podejście do życia. Jest duszą towarzystwa, szczególnie wtedy , gdy do ręki bierze gitarę !!!
OLA Nowotarska

Aleksandra Nowotarska

Absolwentka UKSW w Warszawie. Jest instruktorem pływania, miłośniczka pływania, a w wodzie czuje się jak przysłowiowa „rybka”.

Nadzwyczaj serdeczna, zaraża nas pozytywną energią. Uwielbia prace z dziećmi, potrafi z nimi wytworzyć wyjątkową wieź.  Mama niespełna dwuletniego Floriana, który jak nikt inny dba o Jej kondycję. Jest odpowiedzialna i zawsze chętna do pomocy. Lubi aktywnie spędzać czas toteż pomysły na jego spędzanie są czasem nietuzinkowe.

 

Pola

Pola zemło

Studentka I roku Uniwersytetu Warszawskiego. Od dziecka związana z FUN ACTIVE.

U nas zdobywała umiejętności pływackie, windsurfingowe, narciarskie. Sport i socjologia są jej pasją. Z dużą łatwością potrafi zbratać sobie dzieci i młodzież. Jest pracowita i odpowiedzialna, zawsze ze spokojem i optymizmem podchodzi do nowych wyzwań.

 

 

 

Patrycja_2

Patrycja Cichocka

Studentka II roku AWF w Warszawie. Dorastała w FUN ACTIVE.

Od najmłodszych lat uczęszczała na zajęcia z pływania, a latem i zimą spędzała czas na naszych campach. W wodzie czuje się jak ryba. Jest instruktorem pływania i narciarstwa. Uwielbia pracę z dziećmi, a jak sama twierdzi – jako instruktor i animator realizuje swoją pasję 🙂 !   Bardzo serdeczna, pełna zapału i pozytywnej energii.

 

 

_MG_7303-2

Michał Roguski

Absolwent AWF w Warszawie. Jest instruktorem pływania i snowboardu.

  Na co dzień uśmiechnięty, pełen energii. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą. Zaraża pogodą ducha i optymizmem. Zimą nie rozstaje się ze swoją deską 🙂

 

 

Maciek N.

Maciej Nowacki

Absolwent AWF we Wrocławiu. Od dziecka związany z górami. Obecnie mieszka i pracuje w Austrii.

Jest z nami od początku zimowych wyjazdów, szkoląc grupy początkujące.  Dzieli się z nami swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. Nigdy nie odmawia pomocy, mega serdeczny i życzliwy. Uwielbia sporty zimowe oraz kolarstwo górskie. Jako instruktor jest wysoce kompetentny, odpowiedzialny i bardzo ambitny. Zawsze na koniec obozu przygotowuje oryginalną niespodziankę dla swoich snowboardzistów!
Paweł

Paweł Adach

Od dziecka związany ze sportem, trenował pięciobój nowoczesny, był zawodnikiem kadry narodowej  

Doświadczenia wyniesione z treningów, zdobyte umiejętności instruktorskie w połączeniu z wrażliwym, pogodnym i łagodnym usposobieniem, sprawiają, że podczas pracy z dziećmi bardzo się wyróżnia. Sporty wodne i zimowe to jego hobby, czas spędzony w górach i nad wodą wykorzystuje do uzupełnia pokładów pozytywnej energii, którą dzieli się podczas zajęć na pływalni i campach 🙂

MŁODA KADRA

Julia

Julia Podłucka

Jest z nami już ponad 7 lat. Dała się poznać jako ambitna i uzdolniona sportowo.

Jest pogodna i towarzyska, a jej pasją jest pływanie. Chętnie zdobywa nowe umiejętności, przygotowując się do pracy jako instruktor. Naturalna wrażliwość i empatia uzupełniają Jej kompetencje sportowe, które już wkrótce zaowocują w pracy z dziećmi.

 

 

Ola P.

Aleksandra Piotrowska

Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Od malucha związana z FUN ACTIVE.

Z nami stawiała pierwsze kroki pływackie, a później regularnie wyjeżdżała na obozy sportowe. Zdumiewa swoja sprawnością i gibkością, a to za sprawą gimnastyki artystycznej, którą trenuje od 7 lat. Pochłonięta rożnymi formami aktywności, uwielbia rolki, narty i łyżwy. Jest serdeczna i uczynna, można na niej polegać.

 

 

Zosia K.

Zosia Kielan

Jest bardzo ambitna i sumienna. Od przedszkola regularnie pływa i wyjeżdża na nasze campy.

Sport  wypełnia Jej codzienność. Latem windsurfing, żeglarstwo, zimą snowboard i narty, a w ciągu roku szkolnego nie rozstaje się z rolkami i pływaniem. Z dużym spokojem i rozwagą realizuje swoje marzenia. Zawsze uprzejma, pomocna i opiekuńcza.

 

 

 

 

 

Zuzia F.

Zuzia Fabisiak

Sport towarzyszy Jej od zawsze. Od 6 lat regularnie uczęszcza na nasze zajęcia i wyjeżdża na obozy.

Jest wszechstronnie uzdolniona sportowo. Świetnie tańczy, jeździ na nartach, snowboardzie i rolkach. Z zapałem podejmuje się nowych zadań. Jest odpowiedzialna i sumienna, szybko się uczy, zarażając pozytywnym i zabawnym usposobieniem.

 

 

Adam

Adam Drozd

Wszechstronnie uzdolniony sportowo, wyróżnia go zaangażowanie i duża chęć podnoszenia swoich umiejętności.

Jak twierdzi już jako maluch powtarzał, że w przyszłości chciałby dołączyć do kadry FUN ACTIVE i stało się. Pływanie, windsurfing i koszykówka to jego sportowe  hobby. Jest ambitny, zabawny i wytrwały w dążeniu do celu.

 

 

 

Oliwia K.

Oliwia Kucharska

Jest wesoła, energiczna i bardzo towarzyska. Pływa na windsurfingu, jeździ na snowboardzie, a wszystko zaczęło się 7 lat temu od zajęć z pływania.

Jest serdeczna, uczynna i chętnie zdobywa nowe umiejętności. Zaraża swoja pogodą ducha i optymizmem. Ma wysokie predyspozycje do pracy z dziećmi.

 

 

Maja

Maja Słoniewska

Uwielbia sporty wodne i zimowe. Zawsze pogodna, uśmiechnięta i pełna optymizmu. Ochoczo podejmuje nowe wyzwania, ambitnie i kreatywnie stawiając im czoła.

Od dziecka związana z FUN ACTIVE. Troskliwa i opiekuńcza dla adzieci. Super szusuje na nartach, śmiga na windsurfingu, a gdy dacie Jej gitarę oj, będzie się działo 🙂

 

 

 

 

Rafał

Rafał Piklikiewicz

Jako maluch trafił do nas, aby nauczyć się pływać 🙂 Przez te lata poznawał rożne aktywności, zimą zawsze na nartach latem windsurfing.

Dużo czasu spędzał nie tylko w wodzie , ale i na wodzie, gdyż trenował wioślarstwo 🙂  Jest bardzo sumienny i odpowiedzialny, ma super podejście do dzieci.

 

 

 

 

 

 

Maciek G.

Maciej Giernacki

Przez wiele lat zdobywał umiejętności uczestnicząc w naszych campach. Wysoce wyróżniał się zaangażowaniem, miał zawsze super kontakt z grupą, zarażał pozytywną energią

Jest bardzo pomysłowy i wszechstronny. Uwielbia sporty wodne i zimowe, szczególnie narciarstwo.

 

 

 

 

 

 

 

Mateusz B.

Mateusz Bis

Nasz wychowanek, specjalista od “gier bez prądu”, uwielbia wspinaczkę i pływanie, dzieląc swoje hobby z windsurfingiem i snowboardem 🙂

Pomysłowy, kreatywny i bardzo ambitny. Zawsze gotowy do nowych wyzwań.

 

 

Paulina Cz.

Paulina Czepczyńska

Jest z nami od 7 lat, tryska optymizmem i pozytywną energią, która udziela się wszystkim wokół. 

Ciekawa świata, bardzo otwarta, z chęcią zdobywa nowe umiejętności. Bardzo dobrze pływa, jeździ na nartach, snowboardzie i śmiga na “windzie” 🙂 
Dagmara

Dagmara Oziębłowska

Nasza wychowanka, pływa z nami i wyjeżdża na campy od przedszkola 🙂 Uwielbia pływanie, snowboard, windsurfing i jazdę konno.

Zawsze miła, sympatyczna, z zaangażowaniem zdobywa nowe umiejętności sportowe. Z dużym poczuciem humoru i optymistycznym spojrzeniem na świat. 

 

KUba M.

Jakub Markiewicz

Nasz wychowanek, od dziecka uczestniczył w naszych campach. Wysoce wszechstronny i uzdolniony sportowo. Bardzo dobrze pływa, jeździ na nartach, uwielbia windsurfing.

Znakomicie dostosowuje się do nowych sytuacji, zawsze pogodny z dużym optymizmem realizuje powierzone mu zadania.  
Sebastian

Sebastian Zalewski

Od najmłodszych lat zawiązany z FUN ACTIVE. Na naszych campach nauczył się pływać na windsurfingu i jeździć na nartach, a teraz z powodzeniem może przekazywać nabyte umiejętności młodszym campowiczom. 

. Sporty wodne i zimowe łączy  ze wspinaczką i sportami siłowymi. Towarzyski i odpowiedzialny, zawsze zaangażowany w powierzone mu zadania. Można na nim polegać.